Witaj na Forum | 4FunSpeak.pl - Wyższa Jakość Serwerowa!

Partnerzy

• LVLUP.PRO!
  • AVON!
  • BUTTLETGRAFIKA!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Podanie (maFF)
Nicki na TS3: maFF
Kontakt: Telefon, facebook, ts3.
Mutacja: [tak]
Znajomość obsługi TS3: [10]
Odkąd z nami jesteś?: Przesiaduję najczęściej z Hubertem (Neon), waszym owym Helperem na serwerze zawsze w wolnej chwili, jest to ok. 2 tygodnie.
W jakich porach dnia jesteś najczęściej?: W dni robocze od godziny 14-15, a w dni wolne, prawie cały dzień. No chyba ,że udam się z kolegami na dwór.
Składki: [tak]
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać: Wydaję mi się ,że zawsze dwie dodatkowe ręce do roboty się przydadzą, a rok doświadczenia w prowadzeniu 2 teamspeaków, oraz jak i bycie na posesji admina wydaję mi się zawsze dobrą opcją.
Co możesz o sobie powiedzieć: Jestem Michał, mam 15 lat. Pochodzę z Gdynii, bardzo często lubię się wdawać w dyskusję ,jak i je rozgodnie rozwiązywać. Interesuję się informatyka, a dokładniej programuje w C++. Dla siebie w wolnych chwilach. Oraz dużo gram w LoLa, jak i w CS:GO.
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pracę administratora:Jak pisałem wyżej, w dni robocze ok. 10godz, a w dni wolne cały dzień.
Posiadasz aktualnie administratora na innym serwerze?: Aktualnie, serwer na którym byłem współwłaścicielem się rozpadł ze względu braku kosztów na utrzymanie.
Byłeś/aś kiedykolwiek administratorem serwera TeamSpeak3?: Tak.
Znajomość regulaminu serwera: [tak]
Podpis:Akceptuję regulaminy oraz zasady panujące na serwerze TS3:
Zgadzam się i akceptuję regulaminy oraz zasady panujące na serwerze TS3 //maFF

Pozdrawiam, i liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.
Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zgłoś się do Head Admina: "Hard Lion", "Speedeer" lub "Ja czyli ja" w celu kontynuowania rekrutacji.
[Obrazek: wodzus.png]
Temat został przeniesiony. Ekipa 4FunSpeak.pl
[Obrazek: wodzus.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości